• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik HCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compact Ham Library Zaplots

Co to jest plik HCF?

Plik używany przez program HAM Runtime, program służący do uruchamiania plików wykonywalnych .HAM i .EHAM. Może przechowywać zarówno pliki HAM jak i EHAM. Mogą również zawierać sumy kontrolne md5, informacje o programistach i inne informacje o programie.

Pliki HCF mogą być edytowane przez HCF Edit, program dołączony do instalacji HAM Runtime.

Jak otworzyć plik HCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HCF

Inne problemy z plikiem HCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HCF:

  • plik HCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik