• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HydroCAD Storage Chamber Definition Format HydroCAD Software Solutions

Co to jest plik HCC?

Plik danych używany przez HydroCAD, program do modelowania odwadniania wody CAD. Zawiera parametry komory magazynowej stormwater w formacie tekstowym ASCII. Przechowywany z kilkoma innymi plikami HydroCAD, które zawierają projekt HydroCAD.

Jak otworzyć plik HCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HCC

Inne problemy z plikiem HCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HCC:

  • plik HCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik