• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HBC2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HBC2. Jeżeli chcesz otworzyć plik HBC2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HBC2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperBac Compressed Archive Xceleon Technologies

Co to jest plik HBC2?

Skompresowane archiwum plików utworzone przy użyciu narzędzia do kompresji HyperBac. Podobny do standardowego pliku .HBC, ale dostrojony do niższego kompresji i szybszego czasu dekompresji.

Kompresja HyberBac służy do kompresji plików baz danych, takich jak Oracle, SQL Server, MySQL, SharePoint, Sybase i inne pliki bazy danych. Kompresja może zapewnić do 90% zmniejszenie wymaganej przestrzeni magazynowej.

Jak otworzyć plik HBC2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HBC2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HBC2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HBC2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HBC2

Inne problemy z plikiem HBC2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HBC2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HBC2:

  • plik HBC2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HBC2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HBC2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik