• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperBac Compressed Archive Format Xceleon Technologies

Co to jest plik HBC?

Skompresowane archiwum plików utworzone przy użyciu narzędzia do kompresji HyperBac. Używane głównie do kompresji plików bazy danych. Obsługiwane systemy baz danych obejmują Oracle, SQL Server, MySQL, SharePoint, IBM DB / 2, Sybase i SAP BRBackup.

Pliki HBC mogą zapewnić do 90% zmniejszenie wymaganej przestrzeni dyskowej w porównaniu do oryginalnych nieskompresowanych plików.

Jak otworzyć plik HBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HBC

Inne problemy z plikiem HBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HBC:

  • plik HBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik