• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik HAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HansaWorld Enterprise HAL Code Format HansaWorld

Co to jest plik HAL?

Plik używany przez system HansaWorld ERP Enterprise, aplikacja Enterprise Resource Planning (ERP). Zawiera kod programu napisany w języku aplikacji HansaWorld (HAL). Służy do tworzenia niestandardowych komponentów, takich jak raporty biznesowe i formularze baz danych.

Pliki HAL znajdują się powszechnie w katalogu Halcust systemu ERP HansaWorld Enterprise.

Jak otworzyć plik HAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HAL

Inne problemy z plikiem HAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HAL:

  • plik HAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik