• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H2O

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H2O. Jeżeli chcesz otworzyć plik H2O, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H2O

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Battle Realms Game Data Format Liquid Entertainment

Co to jest plik H2O?

Plik kontenera gier kompresji używany przez Battle Realms, starszą grę strategiczną w czasie rzeczywistym opracowaną przez firmę Liquid Entertainment i wydaną przez Ubisoft. Może przechowywać różne typy danych gry, w tym dźwięki, modele, animacje, tereny, tekstury i inne dane.

Pliki H2O można wyodrębnić przy użyciu programu Total Commander z wtyczką programu Game Archive UnPacker PRO lub użyć narzędzia o nazwie H2otool.

Jak otworzyć plik H2O?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H2O jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H2O z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H2O którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H2O

Inne problemy z plikiem H2O

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H2O nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H2O:

  • plik H2O którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H2O z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H2O nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik