• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H10

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H10. Jeżeli chcesz otworzyć plik H10, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H10

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
At Home Canada 2010 Tax Return Format H&R Block

Co to jest plik H10?

Zwrot podatku powstały w Kanadyjskiej wersji H & R Block At Home. Zawiera formularze podatkowe federacji Kanady i informacje wprowadzone przez użytkownika. Utworzona w wersji At Home Canada 2010, ale może być importowana przez program At Home Canada 2011 i inne programy podatkowe.

H & R Block Canada At Home stał się H & R Block Kanada Tax Software w 2013 roku.

Jak otworzyć plik H10?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H10 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H10 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H10 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H10

Inne problemy z plikiem H10

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H10 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H10:

  • plik H10 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H10 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H10 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik