• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
General CADD Pro Format General CADD Products

Co to jest plik GXM?

Plik makra używany przez General CADD Pro, aplikacja rysowania CAD dla systemu Windows. Zapisuje makro zawierające szereg instrukcji, które są zautomatyzowane w oprogramowaniu. Przydatne do wykonywania powtarzalnych operacji i pisania małych, niestandardowych programów.

Kilka przydatnych plików makr jest dostępnych w witrynie General CADD Pro.

Jak otworzyć plik GXM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXM

Inne problemy z plikiem GXM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXM:

  • plik GXM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik