• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GeoMedia Geoworkspace Format Intergraph

Co to jest plik GWS?

Plik konfiguracyjny, który zapisuje ustawienia użytkownika, legendy, połączenia hurtowni i inne preferencje GeoMedia. Ma przypisany do niego domyślny układ współrzędnych, który można zmienić, otwierając okno dialogowe GeoWorkspace Coordinate System.

Aby zmienić GeoWorkspace Coordinate System, wybierz "View & rarr.GeoWorkspace Coordinate System" i wybierz inny obszar roboczy.

Jak otworzyć plik GWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GWS

Inne problemy z plikiem GWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GWS:

  • plik GWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik