• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Greetings WorkShop Format Microsoft

Co to jest plik GWP?

Plik zapisany przez program Greetings Workshop, program służący do tworzenia kart, zaproszenia, ulotki i inne druki. Zawiera sformatowaną grafikę i tekst, a także ustawienia układu strony. Służy do zapisywania i ładowania projektów Workshop pozdrowienia.

Firma Microsoft przerwała opracowywanie warsztatów pozdrowienia.

Jak otworzyć plik GWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GWP

Inne problemy z plikiem GWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GWP:

  • plik GWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik