• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GWK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GWK. Jeżeli chcesz otworzyć plik GWK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GWK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GC-Prevue GraphiCode PCB Job Format GraphiCode

Co to jest plik GWK?

Wzornictwo płytek drukowanych (PCB) utworzone przy użyciu oprogramowania GraphiCode Gerber do projektowania i produkcji. Mogą zawierać warstwy PCB, nazwy, listy aperture, listy wiertła, edycje zmian i ustawienia funkcji.

Jak otworzyć plik GWK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GWK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GWK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GWK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GWK

Inne problemy z plikiem GWK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GWK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GWK:

  • plik GWK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GWK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GWK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik