• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GUIDES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GUIDES. Jeżeli chcesz otworzyć plik GUIDES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GUIDES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Iconfactory XScope Guides Format The Iconfactory

Co to jest plik GUIDES?

Plik utworzony przez xScope, program służący do projektowania mockupów interfejsu użytkownika dla aplikacji mobilnych. Zapisuje zestaw przewodników, które są znakami pionowymi lub poziomymi na kodzie aplikacji interfejsu użytkownika. Pozwala na zapamiętywanie i ponowne użycie przewodników po wielu wersjach interfejsu.

Aby otworzyć plik GUIDES w programie xScope, wybierz opcję Przewodniki i rarr. Otwieranie przewodników ... Z menu aplikacji. Aby zapisać przewodniki, wybierz opcję Przewodniki i rarr. Zapisane przewodniki ....

Jak otworzyć plik GUIDES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GUIDES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GUIDES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GUIDES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GUIDES

Inne problemy z plikiem GUIDES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GUIDES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GUIDES:

  • plik GUIDES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GUIDES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GUIDES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik