• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dr.Explain Project Format Indigo Byte Systems

Co to jest plik GUI?

Plik projektu utworzony przez Dr.Explain, narzędzie do tworzenia pomocy. Zawiera tematy pomocy i artykuły napisane przez dewelopera dokumentacji pomocy. Służy do publikowania podręczników pomocy w Pomocy systemu Windows (. CHM), .PDF i internetowych formatach HTML.

Projekty Dr.Explain mogą również przechowywać opisane zrzuty ekranu, ilustracje techniczne i inne przydatne zasoby pomocy.

Jak otworzyć plik GUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GUI

Inne problemy z plikiem GUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GUI:

  • plik GUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik