• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CaptiveWorks PVR Video Recording Format CaptiveWorks

Co to jest plik GTS?

Plik wideo utworzony przez urządzenia CaptiveWorks PVR, służące do nagrywania i odtwarzania programów telewizyjnych. Zawiera dane wideo nagrane w zastrzeżonym formacie. Mogą być konwertowane lub odtwarzane przy użyciu różnych programów.

Jak otworzyć plik GTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTS

Inne problemy z plikiem GTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTS:

  • plik GTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik