• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameSalad Market Asset Format GameSalad

Co to jest plik GSZIP?

Plik używany przez GameSalad Creator, wieloplatformowy program do tworzenia gier służący do tworzenia gier iOS, Android i HTML5. Zapisuje archiwum zasobów, na przykład sztuki, muzyki lub komponentów do tworzenia gier, które można sprzedawać i dystrybuować na Giełdzie gier. Pozwala programistom gier kupować i pobierać zasoby do włączenia do swoich gier.

Pliki GSZIP służą do pobierania i importowania zasobów do oprogramowania do tworzenia oprogramowania GameSalad. Kliknij dwukrotnie plik GSZIP, aby go otworzyć w GameSalad.

Jak otworzyć plik GSZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSZIP

Inne problemy z plikiem GSZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSZIP:

  • plik GSZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik