• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSR2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSR2. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSR2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSR2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Golden Software GIS Format Golden Software

Co to jest plik GSR2?

Plik GIS wykorzystywany przez programy do mapowania i wizualizacji firmy Golden Software. Zapisuje informacje georeferencyjne dla odpowiedniego zbioru danych przestrzennych. Umożliwia odwzorowanie danych przestrzennych do rzeczywistego układu współrzędnych.

Jak otworzyć plik GSR2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSR2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSR2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSR2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSR2

Inne problemy z plikiem GSR2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSR2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSR2:

  • plik GSR2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSR2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSR2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik