• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameSalad Project Format GameSalad

Co to jest plik GSPROJ?

Projekt tworzenia gier utworzony przez wersję programu GameSalad Creator w wersji Windows, służącą do tworzenia gier na Androida, iOS, HTML5 i Mac OS X. Zapisuje grę pod kątem "scen", "aktorów" i "tabel", jak również zachowań, jak aktorzy oddziałują na scenę. Mogą być publikowane i sprzedawane online po zakończeniu.

Program GameSalad for Windows może tworzyć gry na iOS i Mac OS X, mimo że gra jest rozwijana w systemie Windows. Jednak aby opublikować grę w iTunes App Store lub Mac App Store, musisz nadal używać Maca z kodem Xcode.

GameSalad dla systemu Mac OS X używa rozszerzenia .GAMEPROJ. Możesz przenosić projekty GameSalad między wersjami systemu Windows i Mac.

Jak otworzyć plik GSPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSPROJ

Inne problemy z plikiem GSPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSPROJ:

  • plik GSPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik