• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IMail Server Returned Mail Ipswitch

Co to jest plik GSP?

Plik wysłany przez IMail Server, program serwera pocztowego używany przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Zawiera komunikat o błędzie lub flagę wskazującą na problem z dostarczaniem poczty e-mail. Zazwyczaj generowane przez poczty pocztowej.

Pliki GSP są podawane w odpowiedzi na nadawcę wiadomości e-mail, gdy wystąpił błąd.

Jak otworzyć plik GSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSP

Inne problemy z plikiem GSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSP:

  • plik GSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik