• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Call Of Duty Script Format Activision

Co to jest plik GSC?

Plik używany przez gry Call of Duty (CoD), w tym Modern Warfare 2 (MW2), MW3, MW4 i MW5. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i może zawierać ustawienia rozgrywki dla map, grafik, dźwięków i innych właściwości rozgrywek często używanych do opisu map gry.

Pliki GSC są czasami modyfikowane ("modded") przez społeczność gier, aby tworzyć niestandardową treść. Może to jednak prowadzić do wykluczenia serwerów CoD.

Jak otworzyć plik GSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSC

Inne problemy z plikiem GSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSC:

  • plik GSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik