• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Golden Software Boundary Data Format Golden Software

Co to jest plik GSB?

Plik GIS wykorzystywany przez przestrzenne produkty do wizualizacji i mapowania opracowane przez firmę Golden Software. Zawiera granice geograficzne, takie jak granice kraju, państwa lub powiatu. Służy do importowania granic, a następnie nakładania ich na zestawy danych przestrzennych.

Kilka prefabrykowanych plików GSB jest udostępnianych w witrynie internetowej programu Golden Software, dzięki czemu użytkownicy nie muszą tworzyć granic geograficznych od podstaw.

Jak otworzyć plik GSB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSB

Inne problemy z plikiem GSB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSB:

  • plik GSB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik