• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRY. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raw Image (Raw GREY) N/A

Co to jest plik GRY?

Plik obrazu surowego, który można przeglądać zarówno przy użyciu programów graficznych XnView i Newera Graphics Converter Pro. Zapisuje obraz zawierający jedynie odcienie szarości. Rzadziej używane lub widać już.

Jak otworzyć plik GRY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRY

Inne problemy z plikiem GRY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRY:

  • plik GRY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik