• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gradekeeper Class Roster Format Gradekeeper

Co to jest plik GRR?

Lista lub lista uczniów w klasie utworzonej z Gradient, uczestnictwo w zajęciach i program do śledzenia stopnia. Odwołany przez Gradientera podczas uczęszczania i zapisywania wyników.

Arkusz Gradienter Gradienter jest zapisywany jako plik .GRK.

Jak otworzyć plik GRR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRR

Inne problemy z plikiem GRR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRR:

  • plik GRR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik