• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROWLTICKET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROWLTICKET. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROWLTICKET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROWLTICKET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Growl Notification Format Growl Team

Co to jest plik GROWLTICKET?

Zachowuje ustawienia powiadomienia używane przez program Growl, program powiadamiania dla systemu Mac OS X. Zawiera informacje o konkretnym programie o tym, jakie powinny być wyświetlane alerty i wiadomości dla użytkownika.

Dla każdej obsługiwanej aplikacji tworzone są pojedyncze pliki powiadamiania typu growl. Na przykład "GrowlTunes.GrowlTicket" to plik powiadomienia dla programu iTunes, natomiast Safari "GrowlSafari.GrowlTicket" jest używany przez Safari.

Pliki GrowlTicket są zapisywane w katalogu obsługi aplikacji użytkownika znajdującym się w "~ / Library / Application Support / Growl".

Jak otworzyć plik GROWLTICKET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROWLTICKET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROWLTICKET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROWLTICKET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROWLTICKET

Inne problemy z plikiem GROWLTICKET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROWLTICKET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROWLTICKET:

  • plik GROWLTICKET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROWLTICKET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROWLTICKET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik