• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRAPHMLZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRAPHMLZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRAPHMLZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRAPHMLZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed GraphML Source Format N/A

Co to jest plik GRAPHMLZ?

Plik graficzny (.GRAPHML) skompresowany kompresją .ZIP. Zawiera wykres składający się z węzłów i krawędzi oraz ich właściwości. Służy do zmniejszania rozmiaru plików standardowych GraphML do udostępniania i przechowywania.

Ponieważ pliki GRAPHMLZ używają formatowania ZIP, można je rozpakować do standardowego pliku GRAPHML za pomocą narzędzia do dekompresji Zip, takiego jak 7-Zip lub WinZip.

Jak otworzyć plik GRAPHMLZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRAPHMLZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRAPHMLZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRAPHMLZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRAPHMLZ

Inne problemy z plikiem GRAPHMLZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRAPHMLZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRAPHMLZ:

  • plik GRAPHMLZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRAPHMLZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRAPHMLZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik