• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRADE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRADE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRADE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRADE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GradeStat Document Format GradeStat

Co to jest plik GRADE?

Plik danych zapisany przez GradeStat, statystyczny program do analizy danych rozpoznawczych. Umożliwia szybkie sprawdzenie dużych zbiorów danych. Zapisano w formacie binarnym zawierającym tabelę danych wraz z opcjonalnymi wykresami, mapami i wynikami analizy.

Program GradeStat jest opracowywany przez Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Jak otworzyć plik GRADE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRADE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRADE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRADE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRADE

Inne problemy z plikiem GRADE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRADE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRADE:

  • plik GRADE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRADE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRADE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik