• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GQSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GQSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik GQSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GQSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office SmartArt Style Definitions Package Format Microsoft

Co to jest plik GQSX?

Plik stylów graficznych używany przez składnik SmartArt pakietu Microsoft Office 2007 i nowszych. Zapisuje ustawienia stylizujące układy grafiki SmartArt (pliki .GLOX). Dostęp do galerii SmartArt Styles w aplikacjach pakietu Microsoft Office.

Pliki GQSX korzystają z formatu Open XML, który jest formatem używanym w dokumentach Microsoft Word (.DOCX), PowerPoint (.PPTX) i Excel (.XLSX). Z tego powodu można użyć specyfikacji formatu do tworzenia niestandardowych stylów.

Jak otworzyć plik GQSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GQSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GQSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GQSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GQSX

Inne problemy z plikiem GQSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GQSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GQSX:

  • plik GQSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GQSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GQSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik