• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPU. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GP2X Utility Program Format GamePark

Co to jest plik GPU?

Program narzędziowy napisany dla GP2X, przenośnej konsoli do gier wideo i odtwarzacza multimedialnego. Opracowany przez GamePark Holdings w Korei Południowej. Pliki GPU będą działać tylko na urządzeniu GP2X.

Gry typu GP2X korzystają z rozszerzenia pliku .GPE.

Jak otworzyć plik GPU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPU

Inne problemy z plikiem GPU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPU:

  • plik GPU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik