• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GOM Player Skin Format GRETECH

Co to jest plik GPS?

Plik skóry używany przez program GOM Player, program odtwarzania wideo dla systemu Windows. Zawiera archiwum plików graficznych i plików specyfikacji XML dla skóry. Umożliwia użytkownikom zmianę wyglądu odtwarzacza. Może być zainstalowany przez dwukrotne kliknięcie pliku.

Pliki GPS są plikami .ZIP zawierającymi pliki obrazów .BMP i zazwyczaj dwa pliki .XML o nazwach LIST.XML i SKIN.XML. Te dwa pliki XML zawierają informacje o tym, jak każdy obraz mapy bitowej w archiwum jest wyświetlany dla skóry. Obrazy mogą być przeznaczone dla ramek programu, przycisków, suwaków, logo i innych części interfejsu.

Ponieważ skóra GOM Player jest zapisywana w formacie Zip, można zmienić rozszerzenie na ".Zip" i otworzyć je za pomocą dowolnego narzędzia do Zip-dekompresyjnego, takiego jak Corel WinZip lub ESTsoft ALZip.

Jak otworzyć plik GPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPS

Inne problemy z plikiem GPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPS:

  • plik GPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik