• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPRX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPRX. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPRX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPRX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Geoxa Project Format Creative GIS Solutions

Co to jest plik GPRX?

Dokument GIS utworzony przez oprogramowanie Geoxa do wizualizacji przestrzennej. Zapisuje układ mapowanego regionu (lub innych danych przestrzennych) utworzonego w oprogramowaniu. Obsługuje importowane warstwy z plików shapefiles ESRI (.SHP), plików MrSid (.SID), plików GeoTIFF (.TIF) i innych formatów GIS.

Pliki GPRX są zapisywane w formacie XML. Pliki zawierają odniesienia do danych kształtu i mogą zawierać kilka rodzajów informacji GIS, takich jak dane dotyczące legendy i punktu zainteresowania.

Jak otworzyć plik GPRX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPRX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPRX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPRX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPRX

Inne problemy z plikiem GPRX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPRX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPRX:

  • plik GPRX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPRX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPRX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik