• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Serif GraphicsPlus Object Format Music Practiced Perfectly

Co to jest plik GPP?

Plik utworzony przez Guitar Practiced Perfectly (GPP) w wersji 2, program, który pomaga uczniom gitary praktykować i zarządzać harmonogramami ćwiczeń. Zapisuje kopię zapasową danych gracza i obejmuje ćwiczenia oraz zapis przeszłych i przyszłych sesji treningowych.

Jak otworzyć plik GPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPP

Inne problemy z plikiem GPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPP:

  • plik GPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik