• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ragnarok Online Gravity Re-packed Format Gravity Interactive

Co to jest plik GPF?

Plik poprawki używany przez Ragnarok Online, masywny multiplayer online RPG-playing game (MMORPG). Zawiera dane gry używane do aktualizacji oprogramowania. Mogą być pobierane przez klienci gier do automatycznego stosowania poprawek błędów i instalowania pakietów rozszerzeń zawartości gry.

Jak otworzyć plik GPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPF

Inne problemy z plikiem GPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPF:

  • plik GPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik