• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GP2X Video Game Executable Format GamePark

Co to jest plik GPE?

Gra wideo grająca w GP2X, przenośna konsola do gier wideo o rozdzielczości otwartej oraz odtwarzacz multimedialny. Opracowany przez firmę GamePark Holdings w Korei Południowej i przeznaczony głównie do uruchamiania oprogramowania do emulacji gier wideo.

Pliki GPE można przesyłać do GP2X przez podłączenie urządzenia do komputera za pośrednictwem portu USB lub portu równoległego.

Jak otworzyć plik GPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPE

Inne problemy z plikiem GPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPE:

  • plik GPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik