• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GP5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GP5. Jeżeli chcesz otworzyć plik GP5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GP5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Guitar Pro 5 Project File Format Arobas Music

Co to jest plik GP5?

Plik na karcie gitary utworzony za pomocą Guitar Pro 5. Może służyć do zapisywania wyników muzycznych lub kompozycji na gitarze, basie lub banjo. Punkty mogą być użyte do odtwarzania dźwięków gitarowych, ale pliki GP5 nie zawierają rzeczywistych danych audio.

W przeciwieństwie do poprzednich wersji Guitar Pro, Guitar Pro 5 jest dostępny zarówno dla platform Macintosh, jak i Windows.

Pliki GP5 mogą być eksportowane przez Guitar Pro 6.

Jak otworzyć plik GP5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GP5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GP5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GP5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GP5

Inne problemy z plikiem GP5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GP5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GP5:

  • plik GP5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GP5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GP5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik