• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GOM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GOM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GOM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GOM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GOpenMol Model Format GRETECH

Co to jest plik GOM?

Plik używany przez program GOM Player, program odtwarzania dźwięku i wideo. Może zawierać różne rodzaje danych audio lub wideo, które są używane do odtwarzania w oprogramowaniu.

Chociaż GOM Player rejestruje stowarzyszenie plików ".Gom", gdy jest ono zainstalowane, nie wydaje się, że pliki ".Gom" są rzeczywiście używane do przechowywania lub odtwarzania danych audio lub wideo.

Jak otworzyć plik GOM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GOM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GOM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GOM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GOM

Inne problemy z plikiem GOM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GOM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GOM:

  • plik GOM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GOM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GOM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik