• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GNUTAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GNUTAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GNUTAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GNUTAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TAR Archive Format Free Software Foundation

Co to jest plik GNUTAR?

Archiwum plików utworzone w formacie GNU .TAR. Przechowuje kolekcję nieskompresowanych plików. Często są skompresowane do pliku .TGZ lub .TAR.GZ przy użyciu kompresji gzip .GZ.

Pliki GNUTAR są bardziej powszechne z rozszerzeniem ".Tar".

Jak otworzyć plik GNUTAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GNUTAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GNUTAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GNUTAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GNUTAR

Inne problemy z plikiem GNUTAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GNUTAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GNUTAR:

  • plik GNUTAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GNUTAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GNUTAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik