• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GNP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GNP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GNP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GNP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GNXAS GNPeak Output Format GNXAS

Co to jest plik GNP?

Plik wyjściowy generowany przez gnpeak, program analizy atomowej dla systemów Unix. Zawiera informacje o strukturach atomowych.

Plik GNP może również być plikiem .PNG z rozszerzeniem.

Jak otworzyć plik GNP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GNP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GNP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GNP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GNP

Inne problemy z plikiem GNP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GNP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GNP:

  • plik GNP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GNP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GNP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik