• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gens Movie Capture Format Gens

Co to jest plik GMV?

Nagranie gry zostało utworzone z udziałem Gensa, emulatora Sega Genesis. Zawiera nagranie rozgrywki gry Genesis. Zapisane w zastrzeżonym formacie, które można odtwarzać tylko w emulatorze Gensa.

Jak otworzyć plik GMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMV

Inne problemy z plikiem GMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMV:

  • plik GMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik