• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMSPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMSPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMSPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMSPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameMaker Sprite Format YoYo Games

Co to jest plik GMSPR?

Plik graficzny stworzony przez Game Maker, program służący do tworzenia gier wideo między różnymi platformami, obsługujący platformy iOS, Android, Windows, Mac OS X i HTML5. Zapisuje zbiór spritów, które są używane do wyświetlania grafiki w grze.

Pliki GMSPR są używane jako format pamięci masowej podczas pracy ze spritami w projekcie programu Game Maker (plik .GM81).

Jak otworzyć plik GMSPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMSPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMSPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMSPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMSPR

Inne problemy z plikiem GMSPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMSPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMSPR:

  • plik GMSPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMSPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMSPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik