• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMMOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMMOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMMOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMMOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Maker 3D Model Format N/A

Co to jest plik GMMOD?

Model 3D stworzony przez Model Creator for Game Maker, program do projektowania modeli 3D. Używa tego samego formatu, co plik programu Game Maker .D3D, ale ma inne rozszerzenie. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i określono trójwymiarową strukturę modelu, w tym wierzchołki i kształty. Służy do renderowania obiektów 3D w grach Menedżera gier.

Model Creator for Game Maker może także wygenerować język programu Game Maker.GML do ładowania wygenerowanego modelu w pliku GMMOD.

Jak otworzyć plik GMMOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMMOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMMOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMMOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMMOD

Inne problemy z plikiem GMMOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMMOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMMOD:

  • plik GMMOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMMOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMMOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik