• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GML. Jeżeli chcesz otworzyć plik GML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Geography Markup Language Galdos Systems

Co to jest plik GML?

Geograficzny format danych utworzony przez Galdos Systems i wspierany przez Konsorcjum Open Geospatial. Wykorzystywane przez geografów do przechowywania danych geograficznych w standardowym, wymiennym formacie.

Jak otworzyć plik GML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GML

Inne problemy z plikiem GML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GML:

  • plik GML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik