• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GME. Jeżeli chcesz otworzyć plik GME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Interact DexDrive Sony Playstation Memory Card Save InterAct

Co to jest plik GME?

Plik gry stworzony przez firmę DexDrive, czytnik kart PlayStation używany do przesyłania danych z gry PlayStation do komputera. Zawiera zapisane informacje o grze, które znajdowały się na oryginalnej karcie pamięci. Może zostać otwarty za pomocą DexPlorer, oprogramowania dołączonego do zakupów DexDrive.

Pliki GME mogą być otwierane i edytowane za pomocą PSXMemTool.

Jak otworzyć plik GME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GME

Inne problemy z plikiem GME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GME:

  • plik GME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik