• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMBCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMBCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMBCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMBCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Maker Background Image Format YoYo Games

Co to jest plik GMBCK?

Plik graficzny wykorzystywany przez gry utworzone za pomocą Game Maker, IDE do tworzenia gier opublikowany przez YoYo Games. Zawiera kolekcję obrazów, które mogą być wyłożone kafelkami w tle sceny gry. Również zapisuje nazwę tła i rozmiar obrazu docelowego.

Pliki GMBCK są wykorzystywane przez Game Maker do automatycznego generowania tekstur w grze. Mogą być tworzone i zapisywane w oknie Właściwości tła w programie Game Maker.

Jak otworzyć plik GMBCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMBCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMBCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMBCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMBCK

Inne problemy z plikiem GMBCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMBCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMBCK:

  • plik GMBCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMBCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMBCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik