• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CFS Console Game Installer Settings Format Zaplots

Co to jest plik GIS?

Plik ustawień używany przez CFS Console, program służący do instalowania gier opracowanych przez firmę Zaplots. Zapisano w zwykłym tekście i zawiera odniesienie do pliku .CFS, który może być ładowany i odtwarzany w konsoli CFS.

Jak otworzyć plik GIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GIS

Inne problemy z plikiem GIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GIS:

  • plik GIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik