• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GINSPECT_PRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GINSPECT_PRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GINSPECT_PRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GINSPECT_PRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GOM Inspect Project Format GOM

Co to jest plik GINSPECT_PRJ?

Plik projektu stworzony przez GOM Inspect, program służący do wizualizacji i wymiarowania modeli 3D, często wykonanych przez urządzenie skanujące optyczne ATOS. Zapisuje obiekty 3D oraz raporty pomiarowe i analizy.

GOM Kontrola projektów jest często wykorzystywana do analizy oczek lub chmur punktów przechowywanych w plikach .G3D.

Jak otworzyć plik GINSPECT_PRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GINSPECT_PRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GINSPECT_PRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GINSPECT_PRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GINSPECT_PRJ

Inne problemy z plikiem GINSPECT_PRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GINSPECT_PRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GINSPECT_PRJ:

  • plik GINSPECT_PRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GINSPECT_PRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GINSPECT_PRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik