• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik GIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GEMS Engine Control Unit Format General Engine Management Systems

Co to jest plik GIN?

Plik kontrolny silnika (ECU) używany przez program do kalibracji GEMS, który umożliwia użytkownikom analizowanie silników pojazdów. Zawiera ustawienia umożliwiające określenie opcji, parametrów, map i tabel dla określonej jednostki ECU. Służy do komunikacji z ECU.

GEMS GWv3 i GWv4 (wersje 3 i 4) mogą otwierać pliki GIN.

Jak otworzyć plik GIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GIN

Inne problemy z plikiem GIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GIN:

  • plik GIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik