• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik GIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GigaSampler/GigaStudio Audio Format Tascam

Co to jest plik GIG?

Format próbki dźwiękowej używany przez program Tascam GigaSampler, program do pobierania próbek, który generuje realistyczne dźwięki instrumentów i inne dźwięki

GigaSampler został przerwany i zastąpiony przez GigaStudio

Jak otworzyć plik GIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GIG

Inne problemy z plikiem GIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GIG:

  • plik GIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik