• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GID. Jeżeli chcesz otworzyć plik GID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Help General Index Format Microsoft

Co to jest plik GID?

Indeks utworzony po raz pierwszy podczas wyszukiwania Pomocy systemu Windows. Używany jako plik konfiguracyjny w systemie Windows 95 i Windows 98. Umożliwia szybszy, bardziej wydajny dostęp do dokumentacji pomocy przez indeksowanie tematów pomocy.

Jak otworzyć plik GID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GID

Inne problemy z plikiem GID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GID:

  • plik GID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik