• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Ghost Backup Format Symantec

Co to jest plik GHS?

Segment obrazu dysku utworzonego za pomocą programu Norton Ghost, który jest rozciągnięty na kilka plików. Zazwyczaj zapisywane razem z innymi segmentami plików GHS i plik .GHO, który zawiera początkowy odcinek obrazu dysku.

W Symantec Ghost 6.5 i nowszych wersjach pliki segmentów używają nazewnictwa "name001.Ghs", "name002.Ghs", "name003.Ghs" itd.

Norton Ghost został zmieniony na Ghost Solution Suite.

Jak otworzyć plik GHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GHS

Inne problemy z plikiem GHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GHS:

  • plik GHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik