• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GGB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GGB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GGB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GGB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GeoGebra Document Format GeoGebra

Co to jest plik GGB?

Plik danych zapisany w programie GeoGebra, darmowy program matematyki wieloplatformowy przeznaczony do celów edukacyjnych. Mogą zawierać dane geometrii, algebry lub rachunku, które można wyświetlać w formacie graficznym z GeoGebra.

Jak otworzyć plik GGB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GGB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GGB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GGB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GGB

Inne problemy z plikiem GGB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GGB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GGB:

  • plik GGB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GGB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GGB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik