• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GFIE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GFIE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GFIE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GFIE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Greenfish Icon Editor Pro Graphic Greenfish Software

Co to jest plik GFIE?

Ikona grafiki utworzona przez edytor ikon Greenfish (GFIE) Pro, program służący do edytowania ikon systemu Windows, kursorów i plików bibliotecznych ikon. Zapisuje jeden lub więcej "stron", które przechowują grafikę dla określonego rozmiaru ikony (eG, 48x48 lub 32x32). Zapisuje również warstwy na każdej stronie, a także bieżący stan edycji.

Grafika Greenfish Icon Editor Pro może zostać wyeksportowana do ikon systemu Windows (pliki .ICO), kursorów (plików CUR) lub innych formatów graficznych.

Jak otworzyć plik GFIE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GFIE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GFIE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GFIE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GFIE

Inne problemy z plikiem GFIE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GFIE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GFIE:

  • plik GFIE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GFIE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GFIE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik